همایش اصفهان

در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۳۹۱ در هتل کوثر اصفهان راهکارهای نوین در مدیریت منابع انسانی با تکیه بر کاربرد رفتار سازمانی را مرور میکنیم.

شرکت در این همایش برای مدیران عامل و مدیران منابع انسانی رایگان است. به شرکت کنندگان، گواهی حضور و پروفایل رفتار سازمانی تقدیم خواهد شد.

عزیزان علاقمند میتوانند برای هماهنگی و حضور، با دفتر نمایندگی اصفهان با مشخصات زیر تماس بگیرند:

شرکت توسعه پردازش اطلاعات

تلفن : ۰۳۱۱۶۶۷۳۷۴۳ – آقای مهندس پیمان علمی نیا

با کمال شرمندگی، به علت محدودیت فضا، از هر سازمان تنها قادر به پذیرش یک نفر خواهیم بود. این نهایت شرمندگی و خجلت ماست که نمیتوانیم از لطف شما چنان که باید قدردانی کنیم.

سربلند باشید

اگر مفید بود، عضو شوید و یا به اشتراک بگذارید

برای آشنائی با کاربرد عملی این نوشته ها، در سازمان خودتان، روی عناوین زیر کلیک کنید:

جذب و استخدام

یافتن فرد مناسب برای سمت مناسب و در زمان مناسب، دغدغه اصلی در مرحله جذب و استخدام است. ما در این مرحله همراه شما هستیم و به کمک ابزارهای کارآمد یک سیستم پشتیبان تصمیم گیری به شما پیشنهاد میکنیم.

انگیزش و نگهداشت

وقتی افراد مناسب را انتخاب کردید، بر سر حق الزحمه هم به توافق رسیدید، نگهداشت این کارکنان چندان ساده نخواهد بود. ما امیدواریم بتوانیم همراه شما باشیم تا با پرهیز از سعی و خطا، ریزش نیروهای خود را به حداقل ممکن تقلیل دهید.

ارتقا و توسعه

جنبه های مالی، تنها جاذبه های شغلهای سازمانی نیستند. مسیر پیش رو (کار راهه شغلی) و شایسته سالاری برای کارکنان سازمانها چه بسا مهم تر بوده و به آنها انگیزه میدهد که با جان و دل در سازمان بمانند و نقشی در آینده خود ایفا کنند.

عملکرد و مدیریت

وقتی افراد وارد سازمان میشود و به اصطلاح در پست خود مستقر میشوند، با به کارگیری روشهای ساده و توجه به نیازهای مادی و معنوی کارکنان، میتوانید آنها را به گونه ای مدیریت کنید که روابطی برنده -برنده برای دراز مدت میان شما برقرار باشد.


۲ دیدگاه

 1. آقا چجوریه وضعیتش؟
  ما رو هم راه میدند؟


  سلام
  با کمال میل. لطفا با شماره های داده شده در وبلاگ تماس بگیرید. اگر ظرفیت تکمیل نشده باشد، و ما شرمنده نشده باشیم، با کمال افتخار در خدمت شما خواهیم بود.
  سربلند باشید

 2. تبریک می گم. حرکت خیلی خوبی را شروع کرده اید. امیدوارم ارزش رفتار سازمانی در سازمان های ایرانی بیشتر درک شود.


  ممنون
  ما در واقع تلاش میکنیم که فاصله خودمان و همکارانمان در این حوزه را با سازمانها کم کنیم. امیدوارم روزی بتوانیم با شرکتهای همکارمان سمینار مشترک برگزار کنیم. جا برای کار زیاد است.
  هدف کوتاه مدتمان هم این است که در سال چند سمینار با همین شکل برگزار کنیم، نمیدانم چقدر بتوانیم.
  سربلند باشید