داوطلبان استخدام

بارها از سازمانهایی نوشته ام که خدماتی را خدمتشان ارائه میکنیم و در پی یافتن نیروهای مستعد برای شروع همکاری هستند. و نوشته ام که بیکاری به نظرم یک توهم است، چون سازمانها برای تحقق اهدافشان همه در پی نیروهای کاری هستند.

بر اساس این باور و اطلاعات تصمیم گرفتیم تا خودمان افراد مستعد و جویای کار را بیابیم، آنها را مورد سنجش قرار دهیم و سپس اطلاعات آن دسته را که با نیازهای سازمانها منطبق هستند، به سازمانها ارائه کنیم.

طیف نیروهای مورد نیاز واقعاً وسیع است، لذا با مقداری فکر به این نتیجه رسیدیم که فعلاً از محدوده کوجکتری شروع کنیم.

به این منظور از تمام داوطلبان همکاری با سازمانها دعوت میکنیم تا اطلاعات خود را در صفحه ساده ای که به این منظور راه اندازی کرده ایم، ثبت کنند تا مراحل بررسی را شروع کنیم. توضیحاتی در بالای این صفحه آمده که مهم است و از همه دعوت میکنم که آن را با دقت مطالعه کنند.

برای مشاهده فرم، اینجا را کلیک کنید.

اتفاق عجیبی رخ نخواهد داد، پارتی بازی در کار نیست، ما هم تضمین نمیکنیم که برای هر کس که فرم را تکمیل کند، کاری خواهیم یافت. سعی میکنیم وقت و انرژی بگذاریم و افراد را مورد بررسی دقیق تر قرار دهیم.

امیدمان این است که این اقدام کمکی به شروع یک همکاری مشترک میان کارجویان و سازمانها منجر شود.

شما هم اگر ایده ای در این راه دارید، استقبال میکنیم.

اگر هم صلاح دانستید، این موضوع را به هر روشی که میتوانید به اطلاع کسانی که ممکن است برایشان جالب باشد، برسانید.

شاید بد نباشد که آماری هم بدهم. اکنون به حدود ۵۰ تکنیسن فنی، بیش از ۲۰ پاسخگوی مرکز تماس، بیش از ۳۰ برنامه نویس، حدود ۱۰ نفر مهندس صنایع، بیش از یکصد کارشناس فروش، بیش از ۲۰ نفر کارشناس مدیریت و منابع انسانی و … در سازمانهای مختلفی که ما با ایشان در ارتباط هستیم، نیاز هست. به خصوص در شرایط عمومی قید کرده ایم که حتی افراد فاقد سابقه کار هم میتوانند در این پویش شرکت کنند.

سربلند باشید

 

اگر مفید بود، عضو شوید و یا به اشتراک بگذارید

برای آشنائی با کاربرد عملی این نوشته ها، در سازمان خودتان، روی عناوین زیر کلیک کنید:

جذب و استخدام

یافتن فرد مناسب برای سمت مناسب و در زمان مناسب، دغدغه اصلی در مرحله جذب و استخدام است. ما در این مرحله همراه شما هستیم و به کمک ابزارهای کارآمد یک سیستم پشتیبان تصمیم گیری به شما پیشنهاد میکنیم.

انگیزش و نگهداشت

وقتی افراد مناسب را انتخاب کردید، بر سر حق الزحمه هم به توافق رسیدید، نگهداشت این کارکنان چندان ساده نخواهد بود. ما امیدواریم بتوانیم همراه شما باشیم تا با پرهیز از سعی و خطا، ریزش نیروهای خود را به حداقل ممکن تقلیل دهید.

ارتقا و توسعه

جنبه های مالی، تنها جاذبه های شغلهای سازمانی نیستند. مسیر پیش رو (کار راهه شغلی) و شایسته سالاری برای کارکنان سازمانها چه بسا مهم تر بوده و به آنها انگیزه میدهد که با جان و دل در سازمان بمانند و نقشی در آینده خود ایفا کنند.

عملکرد و مدیریت

وقتی افراد وارد سازمان میشود و به اصطلاح در پست خود مستقر میشوند، با به کارگیری روشهای ساده و توجه به نیازهای مادی و معنوی کارکنان، میتوانید آنها را به گونه ای مدیریت کنید که روابطی برنده -برنده برای دراز مدت میان شما برقرار باشد.